Łaciata krowa 3D brykająca na trawniku. Obok szyld z nazwą zajęć

„Krowa M… i my”

Filia nr 18, ul. Romanowicza 38b, 10 lipca, 7 sierpnia; godz. 11:00

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-8 lat, których celem jest zapoznanie ze znaczeniem krów w żywieniu ludzi, procesem powstawania mleka i jego przetworów oraz prezentacja książek, których bohaterami są krówki. Uzupełnieniem zajęć będą „krowie puzzle” oraz wyklejanki. Zajęcia prowadzi Pani Bożena Gruszka, która pokaże część swojej kolekcji maskotek-krówek, a także znaczków z różnych stron świata, kart telefonicznych, pocztówek i rozmaitych figurek.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 14 656 09 58, e-mail: filia18@biblioteka.tarnow.pl

lipiec 2024

Tekst na zielonym tle z cząstkami cytryny

Godziny wakacyjne