„Recykling modny i wygodny” – rozstrzygnięcie konkursu

Plakat do konkursu - w lewym rogu dziewczynka segregująca śmieci na tle kuli ziemskiej. Wzdłuż dolnej krawędzi kolorowe pojemniki do segregacji odpadów

Udało się!
Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu ekologiczno-plastycznego „Recykling modny i wygodny” .

Tematem było zilustrowanie przedmiotu, który można wykonać z plastikowej, zużytej butelki. Nieszablonowe pomysły najmłodszych uczestników konkursu można oglądać na wystawie stacjonarnej (w siedzibie Organizatora) oraz wirtualnej.

Jury w składzie: Magdalena Kumorek, Angela Kapustka oraz Marzena Wołek – po długiej i burzliwej naradzie – postanowiło przyznać:

I miejsce – Izabela Witos

II miejsce (ex aequo) – Otylia Gwóźdź i Lilianna Hajdo

III miejsce – Antoni Starzyk

wyróżnienia:

Zuzanna Okońska
Kinga Grudzień
Aleksandra Grudzień
Oliwia Sarat
Zofia Cibor
Sabina Sacha
Dawid Kołasiuk

GRATULUJEMY

O sposobie wręczenia nagród (w reżimie sanitarnym) rodzice/opiekunowie prawni zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

wrzesień 2024

Fragment makramy całość utrzymana w kremowo-beżowej tonacji

Jolanta Bratko

“Słuchanie niewypowiedzianych słów” – wystawa rękodzielnictwa Filia nr 8 “Mościce”, ul. Traugutta 1, 10-24 września…