LEGIMI - czytaj bez ograniczeń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor
poniedziałek, 14 listopada 2016 06:23

Czytanie przyjemne jak zawsze, wygodne jak nigdy!

Bezpłatny dostęp do 16000 ebooków do pobrania ze strony Legimi: bestsellery, nagrody literackie, nowa proza polska i obca, klasyka literatury.

Możesz czytać bez dostępu do Internetu!

Jak to działa?

1. Dostęp do zasobu Legimi mają tylko czytelnicy  z aktualną kartą biblioteczną.
  2. Przyjdź do biblioteki po bezpłatny kod dostępu.
  3. Załóż konto w serwisie Legimi  www.legimi.pl/rajska  (koniecznie  na podstronie "rajska"!)
  4. Podaj kod dostępu
  5. Pobierz darmową aplikację, zaloguj się, pobierz książki na swoją półkę  i czytaj bez ograniczeń.

WAŻNE!

Kod musi zostać aktywowany  w miesiącu, w którym został pobrany i jest ważny przez miesiąc od aktywacji (np. od 10 listopada do 10 grudnia). Kod pobrany np. 10 listopada i nieaktywowany do 30 listopada traci ważność.
Możesz czytać na 2  urządzeniach różnych typów: tablecie, smartfonie, czytniku, komputerze (możesz powiązać z kontam np. tablet i czytnik, ale nie możesz 2 czytników)

Systemy operacyjne dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Rekomendowane dla aplikacji Legimi czytniki to: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, InkBOOK Obsidian, InkBOOK Prime, InkBOOK Classic 2, InkBOOK 8, InkBOOK Onyx, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox C65 HD AfterGlow, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia.
Nie można korzystać z czytnika Kindl.

Pomoc i dodatkowe informacje - Dział Komputeryzacji MBP - tel. 14 688 80 21 w. 29

Poprawiony: piątek, 04 sierpnia 2017 04:43

Copyright © 2017 . Wszelkie prawa zastrzeżone.